OBCHODOVÁNÍ  OPCÍ  :  FULL  SERVICE  COPYTRADING

 VÝHODY  FULL  SERVICE  COPYTRADINGU  (FSC)

Co je vlastně Full service copytrading?

Nemáte čas zadávat obchodní pokyny do platformy? Utíkají vám obchody z EOT? Nestíháte rolovat, vystupovat, zadávat nové obchody. Copytrading znamená kopírování všech obchodů z EOT přímo na vašem obchodním účtu. Full Service znamená, že celým procesem připojení vás provede kvalifikovaný asistent.

Jak funguje Full service copytrading?

Jste odběratelem EOT. Zapojíte se do Full service copytradingu. Všechny obchody z EOT se vám po realizují na vašem obchodním účtu. Váš účet je připojen do automatického systému, který kopíruje všechny obchody z EOT.

Výhody Full service copytradingu

Všichni odběratelé EOT se mohou do Full service copytradingu zapojit. Zapojení do Full service copytradingu je pro odběratele zdarma. Za automatizaci příkazů platíte zvýšený poplatek z každé opce brokerovi. Neplatíte žádné poplatky za připojení, ani poplatky z dosaženého zisku. Obchody vám neutečou, automaticky se realizují na vašem účtu, když je odeslán EOT.

Férové ocenění

Jako odběratel EOT neplatíte za připojení k Full service copytradingu, ani neplatíte podíl ze zisku. Platíte pouze komisi (maximálně 4$) za opci (podle ceníku burzy, na které je obchod realizován). Tím máte realizaci Full service copytrading za cenu, kde čeští brokeři teprve startují svoje služby. Konstrukce obchodů v EOT samozřejmě počítá s tím, že maximální komise za opci může dosáhnout až 4$ a podle toho publikuje EOT. Cílem EOT a Full service copytradingu je dosahovat zisk pro klienty.

PODROBNÝ POPIS POSTUPU ZAPOJENÍ DO FSC  ZÍSKÁTE ZDE: 

 • Edukativní opční tipy jsou přímým kontaktem s denní realitou opčního obchodování
  Autorem je zkušený opční obchodník, který vystupuje pod nickem "Švéd".
 • Autor klade zásadní důraz na ochranu kapitálu.
  Rozumnou alokací podstupuje vždy pouze omezené riziko. Roční výnos cílí na 20-30%, což již řadu let dokáže na svém live účtu realizovat.
 • Živé vstupy a výstupy z obchodů
  Uvidíte, do jakých obchodů "Švéd" vstupuje, kdy a jak vystupuje. Uvidíte přímo pod pokličku burzovní praxe člověka, který opce obchoduje více než 20 let a úspěšně se opčním obchodováním živí.
 • Vše uvidíte live!
  Uvidíte přípravy na obchodování, získáte vysvětlení sledovaných úrovní pro vstupy a výstupy. V reálném čase dostanete upozornění, že autor na svém účtu vstupuje do konkrétních obchodů, nebo z obchodů vystupuje.
 • Žádné teoretizování, pouze čistá praxe
  Žádná omáčka, žádné teoretizování. Nahlížíte na všechny obchody, které autor provádí přímo na svém účtu, a to v reálném čase!
 • Bezkonkurenční podpora v opčním obchodování
  Vstupte do světa obchodování s jedinečnou podporou profesionála. Mějte 20-ti leté know-how na své straně!