EOT I

Edukativní opční tipy

Obchodování opcí nikdy nebylo jednoduší. V akci NEVYDĚLÁŠ - NEPLATÍŠ můžete dnes získat do e-mailu EOT tipy, podle kterých "Švéd" udělal zisk za posledních 19 měsíců 50 %.

Jak to celé funguje?

Ukázka EOT (pro větší náhled klikni na obrázek)

 • Opční obchody v přímém přenosu. Uvidíte do jakých obchodů "Švéd" vstupuje, kdy a jak vystupuje. 
 • Uvidíte pod ruku burzovního obchodníka, který se obchodováním opcí úspěšně živí řadu let
 • Živá praxe, živé obchody. V reálném čase.
 • Každý den EOT ve vaší e-mailové schránce a 1x týdně shrnutí a čtení trhu
 • Obchoduje RUT, SPX, SPY a QQQ, opčními metodami Iron Condor, put a call spread.
 • EOT I je stavěn na týdenní a měsíční opce, čili na aktivnější obchodování.
 • Autor klade zásadní důraz na ochranu kapitálu, rozumnou alokací podstupuje vždy pouze omezené riziko. Roční výnos cílí na 20-30%, což již řadu let dokáže na svém live účtu realizovat.
 • Živá praxe, živé obchody. Přípravy na obchodování, vysvětlení sledovaných úrovní pro vstupy a výstupy. V reálném čase upozornění, že autor na svém účtu vstupuje do konkrétních obchodů, a že z obchodů vystupuje.
 • Žádná omáčka, žádné teoretizování. Obchody, které autor provádí přímo na svém účtu, v reálném čase!

Zkušenosti odběratelů EOT tipů od Švéda

(pro větší náhled klikni na text)

(pro větší náhled klikni na text)

Reálné obchody, žádná zbytečná teorie (obsah a ukázka)

Po vstupu do edukativního programu dostanete přístup do členské sekce.

Zde se seznámíte s koncepcí a způsobem autorova obchodování. Budete mailem dostávat dále upozornění na vstupy a na výstupy, které autor na svém obchodním účtu dělá. Budete tedy přímo vidět všechny jeho živé obchody.

V členské sekci budou uloženy nastavení trhu, komentáře a další materiály, které v průběhu sledování Edukativních opčních tipů získáte.

Autor edukativní opční tipy I nastavil pro malý účet (10.000 USD), byť sám obchoduje v daleko větším počtu pozic.

 • Podívejte se na ukázku reálných obchodů podle Švédových edukativních opčních tipů?

EOT číslo 372

Tento týden také přišly první Edukativní opční tipy předplatitelům do mailu. V reálném čase jsme ve čtvrtek otevírali opční obchody v RUT, šlo o opční strategii call spread a o put spread.

Zadal jsem call spread, trh mi ale nechtěl dát to, co dostal dříve Švéd. Nevadí, důležitou vlastností opčního obchodníka je trpělivost! Takže jsem zadal požadovanou cenu a nechal trh pracovat ….

V pátek zisk 125$

Pátek: 6 minut po otevření se GTC příkaz ze čtvrtka vyplnil. Trh nám dal požadovaných +125$ hrubého. Jak vidíte, klid a trpělivost se vyplatily. Trh u těchto delších expirací, kdy opce mají dostatek časové hodnoty, dává často další šance na vstup. Klid, pohoda 🙂  Tady to vidíte na videu:

EOT číslo 374

Ve čtvrtek přišel další Edukativní opční tip. Švéd vypsal také put spread se stejnou expirací. Tím vytvořil opční strategii Iron Condor, což znamená jeden blokovaný margin.  Put spread se okamžitě otevřel za + 93$ hrubého. Předchozí Call spread ovšem stále nebyl vyplněn – nevadí, nechávám pracovat trh. Z denního příkazu pro otevření call spreadu dělám GTC příkaz a nechám trh pracovat. Video vidíte zde:

To byl tedy čtvrtek. Ve stejný den jsme ještě zavřeli v 80% zisku call spready z minulých EOTů (vidíte ve videu výše). Aktuální call spread během čtvrteční seance vyplněn nebyl. Co tedy dělám? Jak jste viděli ve videu výše, upravil jsem denní příkaz na GTC a šel jsem v klidu spát 🙂

Stav na účtu

Tady máte ještě screen, jak to vypadá po týdnu na účtu. Vidíte obchody, vidíte stav účtu, margin, hotovost atd.

Důkaz místo slibů

0
Měsíců
0+
Odeslaných EOT tipů
0+
Kladných reakcí
0$
Zisk

Edukativní opční tipy jsme začali zasílat v roce 2015. Podívejme se, jak si vedeme za dva roky, kdy EOT dorazily k prvním zájemcům: V rámci Edukativních opčních tipů I. za celé období od května roku 2015 je shrnutí včetně běžících měsíců roku 2017 (už tam máme otevřené pozice). Zatím jsme v 50 % zisku na účet při 30%-40% alokaci v opčních obchodech.

První garance zisku v historii obchodování na burze

Garance: Buď vyděláme dvojnásobek předplatného, nebo to máte dál zdarma! Dokud nevyděláme minimálně 20.000 Kč, můžete nadále odebírat EOT zdarma.

Přehrajte si video a zjistěte všechny detailní informace k jedinečné garanci, kterou dáváme na Švédovy Edukativní opční tipy.

(podrobnosti o akci "garance" ve videu)

Objednávka EOT I v akci "garance"

Pro objednávku EOT tipů vyplňte formulář a klikněte na tlačítko odeslat.

Základní informace:

 • Předplatné: 1 rok
 • Nemusíte sledovat trhy - dostáváte přehled nejlepších příležitostí.
 • Komentáře jednotlivých situací, grafy, jasné zdůvodnění příležitostí.
 • Obchody, které autor provádí přímo na svém účtu, v reálném čase.

INFORMACE pro SK a Evropu

 • Prosím přepněte si objednávku do měny v EUR !

Garance: Buď vyděláme dvojnásobek předplatného, nebo to máte dál zdarma! Dokud nevyděláme minimálně 20.000 Kč, můžete nadále odebírat EOT zdarma.

Zkušenosti odběratelů EOT typů

(klikni pro větší náhled na text)