EDUKATIVNÍ OPČNÍ TIPY III .

intradenní obchody pro účty větší než 30 000 USD a jejich ekvivalenty v jiných měnách

Vyplněním údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasím, že moje data budou uloženy a zpracovány v souladu s platnou legislativou.  Stisknutím tlačítka vyjadřuji svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti obchodování na burze. 
Odhlásit se mohu kdykoliv odhlašovacím tlačítkem pod každým e-mailem nebo na info@alerty.cz.

Vážení kolegové, jak přibývá uživatelů EOT, přibývají dotazy po systémech pro větší účty. OK, potřebujeme ale znát vážné zájemce o tuto službu.
  • Obchody, které na našich velkých účtech děláme, jsou rychlé a vyžadují stálou online přítomnost, buď u pc, nebo na smartphone. Dále vyžadují zkušenost s obchodováním a znalosti moneymanagmentu.
  • Zisky budoucí sice nemůžeme nikdy zaručit, ale minulé vykazují násobky tisíců...
  • Od toho se odvíjí cena. Zdarma nic: Týdenní trial v ceně 500 Kč a dále měsíční v ceně 2500 Kč.
  • Tento typ obchodování je "jiná liga". Cena proto reflektuje zvýšené psychické nároky na vedení služby stejně jako důraz na psychickou odolnost tradera.
  • Protože se každá služba musí vyplatit, rádi bychom věděli, jestli je v ČR/SR dostatečný počet zájemců...

Vyplněním údajů a kliknutím na tlačítko výše souhlasím, že moje data budou uloženy a zpracovány v souladu s platnou legislativou.  Stisknutím tlačítka vyjadřuji svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání eBooku a dalších e-mailů, které se budou týkat souvisejícího tématu z oblasti obchodování na burze. Odhlásit se mohu kdykoliv odhlašovacím tlačítkem pod každým e-mailem nebo na info@alerty.cz.